Biel Cavy

Nazwa: Pata Negra Cava

Kraj:  Hiszpania

Dyskont: Biedronka

Cena: 14,99

Rodzaj: Wytrawne

Kolor: Białe

Opis: Butelkę określiłbym trochę kiczowatą i niezbyt ciekawą. Ale ważniejsze jest wnętrze.  A tam otrzymujemy przyzwoite wino musujące, z wyczuwalną goryczką, kwasowością i dobrym orzeźwieniem. Nie ma się co łudzić – euforii nie ma, ale trzeba też jasno powiedzieć, że jest to całkiem niezły, a przede wszystkim uczciwy wybór jeśli chodzi o coś z bąbelkami.  33

Komentarz oceny: Jeśli lubicie bąbelki to można brać śmiało zamiast Sovietskoje Szampanskoje. Jest orzeźwienie, jest smak i uczciwa cena.

Cava

 • Aneta

  Kupiłam z ciekawości….powiem tak, jak przyjdą wiosenne ciepłe dni to z przyjemnością usiądę na tarasie z kiliszkiem Cavy z Biedronki. Oczywiście nie ma co delektować się nią zbytnio, ale jako wiosenne lub letnie orzeźwienie może być :)

 • Borys

  Szanowny Łukasz,
  A ja nie zgadzam się z Toba, osobiscie uważam, ze wino to może nie ma najwyzszego polotu, ale w porównaniu z Ruskimi winami gazowanymi robi zawrót głowy, a cena jest b. niska. Za 15 zł

 • Lukasz

  Sorry, ale nie zgadzam sie z powyzsyzym opisem – wino jest cienkie, kwasne i bez jakiegokolwiek polotu. A proba sprzedawania zawartosci o tak niskim polocie pod przykrywka nazwy swietnej szynki….. eeeeh, zenada.

  • winopodlupa.pl

   Łukaszu, sądzę jednak, że jest to sensowna oferta smakowa szczególnie w połączeniu z ceną. Są osoby lubiące bąbelki, nie chcące wydawać dużej kwoty na wina musujące i mające niestety mały wybór w postaci rosyjskich win musujących czy Carlo Rossi z bąbelki. Dlatego ta oferta wydaje mi się alternatywą dla słabych rosyjskich win dla osób lubiących bąbelki. Cena do smaku jest uczciwa. A też nikt nie będzie w tej kwocie oczekiwał „nieba w gębie”.
   Pozdrawiam:)

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Hide Buttons