Design + newsletter na winopodlupa.pl – zmiany

Czas na zmiany. Nie duże, ale jednak. Oto krótki opis tego, co uległo na stronie modyfikacji, zmianie, ulepszeniu. Jeśli będziecie mieli jakieś uwagi co do wyglądu, piszcie do mnie koniecznie;)

Wygląd strony

Zacznijmy od designu strony. Nastąpiło odświeżenie wyglądu bloga winopodlupa.pl. Po dwóch latach czas na coś nowego i świeższego.

Stare się przejadło. Chcę, żeby Twoje oko cieszyło coś przyjemniejszego, nowszego. Przy tym jednak postawiłem na zmiany, które sprawią, że nie będziesz miał problemów z poruszaniem się po stronie. Schemat pozostał ten sam.

Ponadto pod wpisami znalazły się odnośniki do innych win, które mogą Cię zainteresować.

screen

Z nowości to także kliknięcie u góry na logo winopodlupa.pl, które przenosi zawsze na stronę główną. To sporo zmiana, bo dotychczas wymagało to „upierdliwego” klikania w mały domek u góry strony;)

Newsletter

Druga sprawa to newsleter. Bardzo ważna rzecz, do niedawna zaniedbywana przeze mnie. Zapisać się może po prawej stronie, jest mini formularz;)

Newsletter

Sposób rozsyłania newslettera od dziś zmienił się. Od dziś będzie to Newsletter najwyżej ocenianych win. Teraz wyślę Ci maila tylko wtedy, kiedy zrecenzuję wino na ocenę 4 (dobre), 5 (bardzo dobre) oraz 6 (świetne). Chcę, żebyś do skrzynki dostawał tylko dobre wina.

Nie chcę Ci zaśmiecać maila, szukając wina zaglądaj do mnie, to ważne, żeby być zorientowanym w dyskontowej ofercie, kiedy zabraknie na półkach win dobrze ocenianych, a możliwe są alternatywy. Ale zapisując się do newslettera będzie przychodził mail tylko z winami dobrymi;)

Dodatkowo w newsletterze będą też pisał do Ciebie przy wpisie z cyklu „Winne-Niewinne”, których planuję więcej w tym roku;)

 

  • Wiktor

    Pozytywne zmiany! Wygląd mocno na plus.

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Hide Buttons