Do Barcelony w dobrej cenie

Nazwa: Barceliño Criado en Barrica

Kraj: Hiszpania

Dyskont: Lidl

Cena: 14,99

Rodzaj: Wytrawne

Kolor: Czerwone

Opis: Przenosimy się o 40 kilometrów na południowy-zachód od Barcelony. A wszystko za jedyne 14,99. Pierwszy łyk tego wina przyniósł jednak myśl, że lepszy od Barcelony byłby Madryt. Jednak sportowe animozje musiały zostać na boku, bowiem Barceliño okazało się bardzo dobrym winem. Pierwszy łyk wydobywa pikantny posmak, kolejne dwa powodują, że zaczynamy czuć coraz bardziej łagodny smak wypełniający usta – od smaku owoców po gdzieś przedzierającą się, po przełknięciu wina, nutkę delikatnej słodyczy przypominającej smak (być może) wanilii. Kolejne lampki smakują wyśmienicie, pozostawiając miły posmak w ustach i powodując, że wypełnione słońcem wino z Katalonii fantastycznie nadaje się do picia.


Komentarz oceny: Benvinguts a Barcelona! Przyzwoite wino do spędzenia wieczoru przy lampce (a tym bardziej kilku).

 • waldek

  Degustuje wlasnie Barcelino 2010 i przyznam ze bardzo dobre ,troszke beczki moze dlatego ten smaczek wanilli i tez troszke owocu porzeczka,sliwka . Po pierwszej lampce nie czuc slodyczy ,ale juz po trzeciej jest . Dla mnie na 4-rke zasluguje jak najbardziej .

 • Ghudunfur

  Polecam, naprawdę niezłe. Przebija wszystko w kategorii co najmniej 20-25 pln a jest sporo tańsze.

 • Pan R.

  Dobre! Piłem, jest jeszcze w Lidlu, całkiem sporo nawet. Może nowy rzut na święta dali?

 • ehh

  Nie podpoasowalo mi to wino. Moglo by byc troche bardzoej lagodne. Ale w zasadzie daje rade, z zonka wypilismy nawet szybko.

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Hide Buttons