Nie oceniaj wina po etykiecie

Nazwa: Tapada Dos Ganhões

Kraj: Portugalia

Dyskont: Biedronka

Cena: 9,99 (przecena)

Rodzaj: Wytrawne

Kolor: Czerwone

Opis: Do zakupu zachęciła nas etykieta, a przekonała cena. Butelka wygląda bardzo okazale, jak przy winach z wyższej półki. I niestety na butelce zachwyt się kończy. Czuć sporą gorycz i to nie tylko po pierwszym łyku. W dodatku przez cały czas picia przewija się specyficzny posmak czystego alkoholu, co nie jest już przecież regułą wśród win z dyskontów w tej cenie. Do zaakceptowania jest jeszcze zapach wina, czuć owoce, ale chcielibyśmy jednak czuć więcej przyjemności w ustach, a niestety tego brakuje.

Komentarz oceny: Słaba jakość, choć butelka zachęca. Ewentualnie nadaje się do jedzenia (tylko dobrego, bo połączenie niedobrego wina i niesmacznego jedzenia to już naprawdę nieszczęście)

 • http://bialenadczerwonym.blogspot.com/ bnc

  ??? Dla mnie to było jedno z najlepszych win z Biedy jakie piłem. Pełne, gęste, konkretne. Zero dyskontowej papki.

 • gab

  No to mamy podobnie 😉
  http://dotrzechdych.pl/ta-butelka-pada/

 • Pan R.

  Ja bym tego wina mimo wszystko chyba nawet do jedzenia nie polecił. Tym bardziej, że zapłaciłem za nie coś koło 16 złotych, a za tę kwotę można mieć całkiem niezłe wino.

  • winopodlupa.pl

   To znaczy, że trafiłem z ceną 😉 Dzięki temu dołożę parę groszy i już niedługo pojawi się kolejne wino z dyskontu w cenie 9,99. Tapada nie zniechęciło mnie do celowania poniżej 10, bo wiem, że można ustrzelić ciekawe wina :) Pozdrawiam!

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Hide Buttons