Różowy Mateus a różowy Orbit

Nazwa: Mateus

Kraj: Portugalia

Dyskont: Biedronka

Cena: 14,99

Rodzaj: Półsłodkie

Kolor: Różowe

Opis: Zapach i smak gumy do żucia. Jakiej? Różowy orbit (cóż za zbieżność – jedno i drugie różowe i ten sam smak). Jedyne co fajne to bąbelki i kształt butelki. I nic więcej. Chemia, chemia, chemia. Albo guma do życia. To wolę jednak gumę. Już wkrótce znajdę Wam coś lepszego półsłodkiego różowego.


Komentarz oceny: Lepiej kupcie różowego Orbita do żucia niż różowego Mateusa do picia.

  • edik

    Piłem i dla mnie to wino wali chemią, natomiast moi znajomi bardzo lubią wina slodkie i półsłodkie i sobie chwalą mateusa. Może to kwestia podniebienia? Ja nie czuje w tym winie niczego, choć tak radykalnie bym go nie ocenił jako niepijalne.

  • Grzes

    Nie zgadzam sie co opinii. Wino jest calkiem smaczne i napewno warte 15zl. Lekko gazowane, podobne do szampana. Ja napewno zaopatrze sie w kolejna butelke, bo nie wiadomo jak dlugo bedzie w sprzedazy. Pozdrawiam

  • robierob

    To przecież hit eksportowy Portugalii, w Polsce spotykany choćby w Almie, gdzie kosztuje 30 PLNów. Czy w tej cenie może tak samo Smakować? Warto spróbować w innym miejscu, a co ważne dostępne są też półwytrawne Mateusy. W Portugalii piłem i smakowało naet nawet, zresztą cena była niewiele niższa niz w Biedzie, ale że u nas aż tak źle? Boje się teraz kupić.

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Hide Buttons